Bize hayat veren annelere

Yenilenme gücünün ve yaşam enerjisinin mücevherdeki en estetik yorumu olan “Hayat Ağacı” altın kolye, 750 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Atasay’dan hediye…

MODA Hit: 1376 / Yorum: 0 / 24 Nisan 2014 16:52
Bize hayat veren annelere
-A +A

Özel günleri kutlanmaya değer kılan Atasay, Anneler Günü alıverişini Atasay mağazalarındaki dünya trendlerini yansıtan binlerce çeşit ürün arasından yapanlar için çok özel bir sürpriz hazırladı. 1 Mayıs-11 Mayıs tarihleri arasında Atasay mağazalarındaki altın ve pırlantalı ürünlerde 750 TL ve üzeri tüm alışverişlerde, aile kavramının en anlamlı simgesi “Hayat Ağacı” altın kolye tüm annelere ve annelerine sürpriz yapmak isteyenlere hediye!

Yüzyıllardır doğanın büyülü motiflerinden ilham alan mücevher dünyasında, cennete doğru yükselen hayatı sembolize eden “hayat ağacı” motifli tasarımlar yükselen trend olmaya devam ediyor. Hayatı seven ve yaşamdan keyif alan herkes için ortak bir anlam taşıyan Atasay “Hayat Ağacı” kolye, Anneler Günü’nde ailesine önem veren herkesin tercihi olacak.

Mücevherleri ikonik bir şıklığa dönüştüren Atasay, “Anneler Günü”nde annelere duyulan sonsuz sevgiyi anlatmak için binlerce ışıltılı seçenek sunuyor. Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, modern, trendleri yakından takip eden tasarımlara, stil sahibi şehirli kadına hitap eden ışıltılı tasarımlardan, bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşatan zarafetin ön plana çıktığı pırlantalı tasarımlara kadar geniş bir yelpazeye sahip olan Atasay, her yaşam biçimine uygun tasarımlarıyla tüm anneleri mutlu edecek.

Anneler Günü’nde çok özel hediyelerle annenize ne kadar özel olduğunu hissettirmek için en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları