Burcuna Göre Onu Baştan Çıkar

Ateş grubu burçları seksi ve esmer ağırlıklı oluyor

ASTROLOJİ Hit: 2151 / Yorum: 0 / 24 Nisan 2014 15:42
Burcuna Göre Onu Baştan Çıkar
-A +A

Ateş grubu (Koç, Aslan, Yay)

Ateş grubu burçları seksi ve esmer ağırlıklı oluyor. Tutkulu, farklı pozisyonlara açık, başını döndürmenizi beklerler. Fiziksel olarak ilgisini çekmeniz önemli. Çok fazla duygusal ya da sekste fazla açıkgöz olmayın.

Fiziksel ve duygusal denge onları cinsel yönden açılmasını sağlar. Mükemmel vücutları sizi fazlasıyla memnun ederken onlar da sizi bırakmak istemeyecek.

 

Toprak grubu (Oğlak, Boğa, Başak)

Seks konusunda en iyi oldukları tartışmalıdır. Yaptıkları herşey de çok dikkatlidirler; ancak söz konusu seks olduğunda yönlendirilmeleri gerekebilir. Yatakta onları yönlendirdiğinizde sizi şaşırtabilirler, başınızı döndürebilirler.

Yani sizi yatakta büyük bir eğlence bekliyor. Onlardan herhangi biriyle birlikteyken artık ayrılmak istemeyeceksiniz. Toprak en hassas elemanttir, toprak grubu burçları oldukça hassastır. Onları doğal dünyalarından çıkarmak için, seksin vahşi ve ilkel yönlerini de gösterin.

Kendilerini ifade etmeleri için onları cesaretlendirin. Ellerinden gelenin en iyisini yapacakları için sizi çok memnun edeceklerdir.
 

Hava grubu (İkizler, Terazi, Kova)

Hava grubu burçları zekidir, yani onlarla akla uygun şeyler yapabilirsiniz.

Bu yatakta onlarla işiniz zor anlamına gelmesin. Hava grubu burçlarını baştan çıkarmaya değer. Aklınızdan geçen istek ve tutkulara mucize bir şekilde adapte olurlar. Hatta sizin düşündükleriniz anların hayal gücü karşısında yetersiz kalabilir.

Entellektüel ve sosyal tutkuları olan bu burç grubu mensuplarının fikirlerini alın. Ancak çok fazla duygusal ve tutkulu fikirler beklemeyin. İletişim sekste mutlaka olmalı. Akıllarını heyecanlı şeylerle meşgul edin, her türlü tutkulu isteğinizi bencil olmadan yapacak.
 

Su grubu (Yengeç, Akrep, Balık)

Su grubu burçları esrarengizdirle ancak derin tutkulara sahiptirler. Bu grupta mantık duygudan sonra gelir. Eğer ilk önce onları duygusal yönden etkilemeyi başarırsanız, onlara ulaşabilir güven ve samimiyet inşa edebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra sizi yeni seksüel derinliğe taşırlar. Sekste daha önce yaşamadığınız ve asla düşünmediğiniz tecrübeler yaşayabilirsiniz. Onları baştan çıkartmak için açık olun ve onları vücudunuzu su gibi kullanarak baştan çıkarın. Aşk, rahatlatma, romantizm gibi duygular hissetmesini sağlayın.

Anahtar Kelimeler : Burcuna Göre seks,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları