Eski Sevgili

İlişkilerde ki en hassas noktalardan biriside ayrılık sonrası eski sevgilinin arkasından konuşulanlardır.

AŞK-İLİŞKİLER Hit: 2192 / Yorum: 0 / 27 Aralık 2013 18:01
Eski Sevgili
-A +A

Bir ilişki bittiğinde yapacağınız en saçma hareket onun hakkında kötü sözler söylemek olacaktır.

İlişkiniz yeni bittiyse ve o kişinin hayatınızın aşkı olduğunu düşündüyseniz hala büyük bir üzüntü ve pişmanlık içinde olabilirsiniz. Hatta öfkeli ve intikam peşinde de olabilirsiniz ama bu sizinde bildiğiniz gibi hiçbir şeyi çözmeyecektir.

Arkadaşlarınıza söylememeniz gereken ilk şey onu hala sevdiğiniz gerçeğidir. Bazen duygularımızı sesli ifade etmememiz bizim için daha iyidir.

Bu şekilde duygularımızı zamanla köreltebilir ve bu duygulardan kurtulabiliriz. Bazen gerçekten eski sevgilinizi unutana kadar numara yapmanız gerçekten işe yarar

Eski sevgilinin arkasından hepimiz bazen lanetler yağdırmak isteriz. Bu çok normal, çünkü kötü şeyler yaşayıp ilişkinizi bitirirsiniz.

Ama bu davranışı hak etse bile size bu şekilde konuşmak yakışıyor mu? Asaletinizi ve sakinliğinizi koruyun. Asla söz dalaşına veya söylediklerinizi ona ulaştırma derdine düşmeyin.

Bazen o kadar sinirli oluruz ki gözlerimizi kör eden intikam duygusuna yenilip ağzımıza ne geliyorsa söyleriz. Ama bunun bize hiçbir faydası olmaz. Her zaman için sakin olun ve pozitif düşünün.

Sevgilinizle ilgili kötü sözler söylemek nasıl hoş bir davranış değilse onun hakkındaki utandırıcı şeyleri de kimseye anlatmamalısınız.

Sizi dinleyen arkadaşlarınız ilk başlarda eğleniyor ve anlattıklarınıza gülüyor olabilir ama sonrasında sizinle ters düştükleri zaman onlar hakkında ne diyeceğinizi merak ederler.

En önemlisi şimdi çok kızgın olduğunuz bu kişiyle hayatınızın bir döneminde çok mutlu olduğunuzu unutmayın.

Eski sevgilinizin arkasından onun ne kadar saçma harcamalar yaptığını, kalitesiz bir insan olduğunu ya da sadece etrafındakilere hava atmak için para harcadığı gibi şeyler söylemeyin.

herkesin hayat tarzı ve parasını harcama şekli farklıdır. http://www.kadinlar34.net/eski-sevgili-hakkinda-soylememeniz-gerekenler.html Bırakın nasıl isterse öyle yaşasın. İnsanların maddi durumu ve hayat tarzına karıştığınız zaman onlarla daha büyük problemler yaşayacağınız gibi sözlerinizle de sadece burnu havada ve snob gözükürsünüz.

Bir insan sırlarını sizinle paylaştıysa size gerçekten çok güvenmiş olmalı. Hayatıyla,ailesiyle ve çocukluğuyla ilgili kimsenin bilmediği şeyleri size güvenip açıklamış birini hayal kırıklığına uğratmayın.

Aynı şeyin kendinize yapıldığını düşünün. Ne kadar kötü bir ayrılık yaşasanız da bu kadar basit hareketlerde bulunmayın!

Bu eski sevgiliniz hakkında söyleyebileceğiniz en kötü şey! İlişkinizle ilgili,sevgilinizle ilgili ne kadar kötü düşünürseniz düşünün ama bu kadar mahrem ve özel konuları gündeme getirmeyin.

Seksle ilgili söylediğiniz kötü yorumları bu konuda gerçekten ciddi olduğunuz için değil sinirli olduğunuz için yaparsınız. Bazen bu durum gerçek bile olsa kendinize saklasanız daha iyi olur.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları